Verwarmen op mazout

dinsdag, april 17, 2007

Verwarmen op mazout wordt een stukje interessanter, tenminste, als je een nieuwe ketel laat installeren door een erkend installateur.
Vanaf 1 januari 2007, is een belastingsvermindering van toepassing voor de uitgaven gedaan door de eigenaar van een woning voor de vervanging van een oude stookketel door een condensatieketel. Deze reductie bedraagt 40% van het investeringsbedrag. Sinds 1 januari 2007 bedraagt deze reductie maximum 2600 euro. De vermindering kan gecumuleerd worden met andere eventuele premies, zoals deze van 250 euro aangeboden door Informazout bij het plaatsen van een Optimaz-elite ketel.
Uiteraard moet je , zoals dat gebruikelijk is bij premies, je centen terugkrijgen van de fiscus. Wat je precies moet doen staat hier netjes uitgelegd:
Hoe tewerk gaan bij het invullen van uw belastingsaangifte?

* Vul de vakjes met code 363 en 383 in
* Voeg de facturen betreffende de werken en het betalingsbewijs bij uw aangifte
* Voeg het attest van de installateur die de conformiteit van de installatie garandeert bij uw aangifte
Meer info over verwarmen met mazout.

gepost door Dirk Sabbe op

0 reacties:

Een reactie posten

Aanmelden bij Reacties posten [Atom]

← Homepage